PREČO nemôže stáť Leonardo Cesta okolo sveta 20 tisíc eur?

LEONARDO / 09.10.2019

Stále platí staré a milión krát overené pravidlo: „Nie sme tak bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci!“ Na prvý pohľad nižšia cena skrýva v sebe iba polovičný štandard oproti drahšej možnosti.


Tu je niekoľko podstatných detailov, ktoré  hovoria o rozdieloch medzi Leonardo Cestou okolo sveta a lacnejšou napodobneninou:


PONÚKAME NAJVYŠŠIU KVALITU SLUŽIEB

LEONARDO CESTA OKOLO SVETA to sú luxusné 5* hotely ako Ritz Carlton, St. Regis, či Anantara. Sú nie len kvalitné, ale aj iným spôsobom výnimočné (atraktívna poloha, nevšedný výhľad, atmosféra, ikona mesta, …)Žiadne 3* „no name“ hotely a vyšší štandard za doplatok.


MÁME EXKLUZIVÍVNY A PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Maximálny počet cestujúcich na LEONARDO CESTE OKOLO SVETA je 64. Títo sú rozdelení na 3 menšie 20-členné skupiny, o ktoré sa počas celého zájazdu stará 6-členný profesionálny Leonardo tím top sprievodcov, uznávaný všeobecný lekár s aktívnou praxou, multifunkčný asistent a šéf zájazdu, tak aby individuálne a nadštandardné požiadavky každého cestujúceho boli v maximálnej možnej miere naplnené. Samozrejmosťou je 9-členná skúsená posádka lietadla s tromi pilotmi (dvaja s hodnosťou kapitán). Nie je to žiaden hromadný zájazd pre 100 a viac osôb.


LIETAME IBA V BUSINESS KOMFORT TRIEDE

Nadštandardné a pohodlné sedenie v našom privátnom lietadle – špeciálna Leonardo konfigurácia Komfort triedy len pre 64 cestujúcich v pohodlných kožených dvojkreslách s kvalitným servisom na palube v štandarde bežnej komerčnej business triedy (kanapky, snacky, výber z teplých jedál, ovocie, 30 druhov nealko a alkoholických značkových nápojov, šampanské – všetko štandardne v cene). Na Ceste 2020 máme naplánované iba denné lety s priemernou dĺžkou 4,5 hodiny, dobré letové časy, čakanie na vstupné a výstupné formality je v každej destinácii skrátené na minimum. Na lietadlo nečakáme, lietadlo čaká na nás. Prečo si aj na poznávací zájazd nedopriať cestovanie v štýle „Private Jet“?


NAŠE CENY SÚ SERIÓZNE A NEMENNÉ

Leteckú spoločnosť a hotely v jednotlivých zastávkach Cesty okolo sveta máme nakontrahované ešte pred začiatkom predaja. Nemeníme a nehľadáme ich až podľa vývoja predaja, naši partneri sú jasní a prezentovaní od samého začiatku. Naša cena za tento unikátny zájazd je stále rovnaká, nemeníme ju každý mesiac podľa vlastnej potreby.


PEDANTNE SA 
VENUJEME DETAILOM

Leonardo kladie absolútny dôraz na každý detail. Pred samotnou Cestou prejdeme všetky hotely, reštaurácie, absolvujeme ponúkané výlety – aby sme osobne doladili a skontrolovali všetky detaily a v prípade potreby urobili ešte drobné zmeny. Kvalitu Cesty postupne iba zvyšujeme, ale cenu nemeníme.


PONÚKAME OSOBNÝ PRÍSTUP KU KAŽDÉMU KLIENTOVI

Pri predaji Cesty okolo sveta sa s každým klientom osobne zhovárame alebo stretneme a vždy robíme maximum pre splnenie individuálnych požiadaviek a želaní jednotlivých cestujúcich. V prípade záujmu upravujeme program na mieru aj len pre niekoľkých účastníkov (špeciálny itinerár pre golfistov, uzavretá skupina priateľov, špeciálne nadštandardné izby, či iné nároky).


TRANSPARETNE A FÉROVO INFORMUJEME

V našom katalógu uvádzame detailný program celej Cesty, presné dĺžky všetkých letov, mená leteckej spoločnosti i hotelov vrátane typov izieb / suít, podrobný popis a nákres sedenia / konfigurácie nášho privátneho lietadla. Samozrejmosťou je i kompletný cenník. Neskrývame a nezatajujeme žiadne informácie, poskytujeme podrobnosti o zájazde vysoko nad rámec zákona. Mesiac pred Cestou je úplnou samozrejmosťou stretnutie účastníkov zájazdu v atraktívnom luxusnom prostredí s prenocovaním, kde osobne prediskutujeme všetky detaily Cesty, aby sa každý s Leonardom cítil maximálne pohodlne.


VŽDY SME DISKRÉTNI

Leonardo na svoje Cesty okolo sveta nepozýva žiadnych novinárov, nemedializuje účastníkov zájazdu a ich mená drží v absolútnej diskrétnosti.