Originálny projekt

Cesty okolo sveta privátnym lietadlom je originálny projekt cestovnej kancelárie LEONARDO. Ako prví na česko-slovenskom trhu sme ho predstavili už v roku 2011 a hneď v nasledovný rok aj úspešne zrealizovali našu prvú Cestu okolo sveta pre 60 nadšených klientov. V nasledujúcich rokoch sme uskutočnili ďalších 5 Ciest, aktuálna Cesta okolo sveta – Dom Pérignon edícia 2022 bude už v poradí siedmou edíciou tohto unikátneho produktu.

Tento náš vlastný produkt je ideálnym a rozumným kompromisom medzi cestovaním business jetmi a kombinovanými poznávacími zájazdami na pravidelných linkách. Let business jetom stojí násobne viac a využívanie pravidelných liniek je zase únavné a nekomfortné z dôvodu mnohých niekoľkohodinových čakaní na letiskách a pri presadaní na prípojové lety.

Na LEONARDO Ceste okolo sveta vy nečakáte na lietadlo,
ale lietadlo čaká na vás!

Objednať cestu okolo sveta

Záruka exkluzivity

Maximálny počet cestujúcich na našich Cestách je limitovaný na 64 a menej, t. j. neorganizujeme žiadne hromadné zájazdy pre 100 a viac členné skupiny. Celosvetovo známe hotely ako napr. THE RITZ CARLTON, ANANTARA, BANYAN TREE, ST. REGIS alebo FAIRMONT sú taktiež garanciou exkluzívnych služieb na našich Cestách.

Najvyššia kvalita

Na všetkých Cestách okolo sveta ponúkame len najvyššiu kvalitu hotelov (luxusné 5H hotely alebo najlepší dostupný hotel v destinácii), komfort / business leteckú triedu pre všetkých cestujúcich, bohatý a pestrý catering počas všetkých letov, ale napríklad aj najlepšie komerčné cestovné poistenie a poistenie storna zájazdu na celú cenu zájazdu od Európskej cestovnej poisťovne.

Inovatívny prístup

Naša každá Cesta je iná, s novou trasou, s novou ideou, zameraním, ale aj s vylepšením detailov oproti predchádzajúcim Cestám. Neustále niečo inovujeme, upravujeme a dopĺňame k maximálnej spokojnosti našich cestujúcich.

Profesionálny tím

O našich 60 klientov sa na každej Ceste stará 5–6 členný profesionálny LEONARDO tím skúsených sprievodcov, fundovaný lekár, multifunkčný asistent, šéf zájazdu a samozrejme i 9-členná skúsená posádka lietadla.

Seriózne plánovanie

Leteckú spoločnosť a hotely v jednotlivých zastávkach Cesty okolo sveta máme nakontrahované ešte pred vydaním katalógu, t. j. pred začiatkom predaja. Nemeníme a nehľadáme ich až neskôr podľa vývoja predaja, naši partneri sú jasní a prezentovaní od samého začiatku.

Sme pedatní na detaily

LEONARDO kladie absolútny dôraz na každý detail. Či už je to podrobný popis programu a všetkých služieb v ponukovom katalógu vrátane bohatého obrazového materiálu alebo precízne spracované a odprezentované Pokyny a informácie pred odletom na samotnú Cestu. Taktiež samotná príprava každej jednej edície projektu Cesty okolo sveta trvá približne jeden rok, aby sme čo najlepšie a najideálnejšie zostavili novú trasu, konzultovali ju s leteckou spoločnosťou, vybrali vhodné letiská a ich terminály, zabezpečili dobré letové časy, skrátili čas strávený v lietadle na minimum, objednali kvalitný catering a pestrý sortiment nápojov na palubu lietadla (napr. náš palubný nápojový lístok ponúka 30 rozličných druhov alko a nealko nápojov), zosúladili a vhodne skombinovali jednotlivé zastávky na trase Cesty okolo sveta, vybrali čo najlepší termín konania Cesty podľa preferencií a potrieb našich klientov (nie podľa našich subjektívnych) a zároveň brali do úvahy aj klimatické podmienky v danom ročnom období vo všetkých plánovaných destináciách. A pred každou Cestou absolvujeme ešte inšpekčnú cestu po jej jednotlivých zastávkach, aby sme na mieste doladili a skontrolovali všetky detaily.

Dlhoročné skúsenosti

Viac ako 20-ročné úspešné pôsobenie cestovnej kancelárie LEONARDO – OSCAR s.r.o. na trhu luxusných dovoleniek, bohaté skúsenosti s vlastnými charterovými letmi do exotiky (ako prví na Slovensku sme prevádzkovali charterové lety z Bratislavy na Maledivy, Srí Lanku, do Dubaja i na Maurícius), 8-ročná prax pri organizovaní Ciest okolo sveta privátnym lietadlom a osobná znalosť všetkých ponúkaných miest po trase Ciest sú zárukou spokojnosti našich cestujúcich.

Viac od Leonardo

Individuálny prístup

Pri predaji Cesty okolo sveta sa s každým klientom osobne zhovárame alebo stretneme, vysvetľujeme všetky nuansy tohto špecifického zájazdu a taktiež robíme maximum pre splnenie individuálnych požiadaviek a želaní jednotlivých cestujúcich. Keďže tento unikátny cestovateľský produkt ponúkame a predávame s veľkým časovým predstihom pred jeho odchodom, máme dostatok času a priestoru, aby sme mohli upraviť program na mieru aj len pre niekoľkých účastníkov, ak prejavia záujem (napr. špeciálny itinerár pre golfistov, a samozrejme extra starostlivosť o nich).

Atraktívne multizážitky

Nami vybrané luxusné hotely nie sú len kvalitné, ale sú aj iným spôsobom výnimočné. Buď majú atraktívnu polohu v danej lokalite alebo nevšedný výhľad, resp. sú ikonou mesta. To iste platí aj pri výbere reštaurácií a miest pre gala večere, kde kladieme rovnaký dôraz na kvalitu jedál i na atmosféru a unikátnosť miesta. Preto nie len absolvovanie Cesty okolo sveta je životným zážitkom, ale aj pobyt v hoteli s fantastickou polohou a panoramatickým výhľadom, či privátna gala večera na netradičnom mieste sú samé o sebe nezabudnuteľnými cestovateľskými zážitkami. Taktiež výber jednotlivých zastávok po trase našich Ciest nie je náhodný a zištný, ale vždy je to výnimočný mix rozmanitých aspektov, aby sme ulahodili skoro každému jednému zákazníkovi (majestátne hory, pralesy, nekonečné púšte, aktívne sopky, safari v skutočnej divočine, ale i krásne pláže, historické a výnimočné miesta, kultúrne a architektonické svetové zaujímavosti, unikátna gastronómia, či absolútna moderna).

Férová informovanosť

LEONARDO už priamo vo svojom ponukovom katalógu, ktorý väčšinou vychádza 1,5 roka pred začiatkom zájazdu, uvádza detailný program celej Cesty (nie iba nič nehovoriace dlhé vety), presné dĺžky všetkých letov, mená leteckej spoločnosti i hotelov vrátane typov izieb / suít, podrobný popis a nákres sedenia / konfigurácie nášho privátneho lietadla. Neskrývame a nezatajujeme žiadne informácie, poskytujeme podrobnosti o zájazde vysoko nad rámec zákona.

Najlepší pomer ceny a kvality

Keď si porovnáte cenu LEONARDO Cesty okolo sveta s inou a zoberiete do úvahy nami ponúkaný štandard hotelov, rozsah doplnkových služieb, konfiguráciu lietadla a servis na palube, počet dní trvania zájazdu, ale i počet hodín strávených v lietadle (snažíme sa ich minimalizovať), tak s určitosťou bude výsledok hovoriť za LEONARDO.

Objednať cestu okolo sveta

Finančná istota

LEONARDO požaduje pri objednaní Cesty okolo sveta iba 25% zálohu, doplatok za zájazd je až v čase, keď už jednoznačne deklarujeme, že sa daná Cesta s určitosťou uskutoční.

Komfort a bezpečnosť

Nielen nadštandardné a komfortné sedenie v našom privátnom lietadle a kvalitný servis na palube, v hoteloch, na transferoch a výletov, ale aj dôležitý fakt, že priemerná dĺžka pobytu v jednej zastávke je približne 2,5 dňa, umožňujú našim zákazníkom cestovať pohodlne a medzi jednotlivými zastávkami vždy aj zrelaxovať (nesťahujeme sa z miesta na miesto každý druhý deň). Na rok 2022 sme naplánovali iba denné lety s priemernou dĺžkou 4,5 hodiny. Posádku nášho „private jetu“ tvoria traja veľmi skúsení piloti, navyše dvaja z nich sú kapitáni.

Atraktívne bonusy

LEONARDO Cesty okolo sveta privátnym lietadlom sú výnimočné aj tým, že sa počas nich hrá / žrebuje o veľmi atraktívne luxusné ceny svetových značiek. Na ostatných troch Cestách si takto našli nového šťastného majiteľa autá Land Rover a Range Rover i hodinky Tag Heuer. Ako už sám názov našej aktuálnej Cesty hovorí, pre edíciu 2022 máme nachystaný ďalší takýto bonusový bonbónik, a to partnerstvo so svetovým producentom šampanského Dom Pérignon.