Nový koncept
CESTOVANIA OKOLO SVETA

12 ATRAKTÍVNYCH ZASTÁVOK

Navštívime 10 krajín na 5 svetadieloch a zažijeme unikátnu kombináciu svetových atrakcií.

23 DNÍ KOMFORTNÉHO CESTOVANIA

Predstavte si, že cestujete okolo celého sveta bez prestupovania a bez zbytočného čakania.

64 MIEST V PRIVÁTNOM LIETADLE

Lietadlo všade čaká na vás, nie vy na neho. Počas všetkých letov máte rovnaké vlastné miesto. Odlietame z Prahy a Bratislavy.

2 DRUHY SEDENIA V LIETADLE

Už “základná” RELAX trieda je 3x pohodlnejšia ako bežný štandard na komerčných letoch.

13 VÝLUČNE DENNÝCH LETOV

Priemerná dĺžka letov (menej ako 5 hodín) vás postupne a nenáročne pripraví na všetky časové rozdiely.

PROFESIONÁLNY LEONARDO TEAM

Na ceste sa o vás postarajú výborní slovenskí sprievodcovia, profesionálny lekár a skúsený supervisor zájazdu.

21 POBYTOV A DVA DRUHY UBYTOVANIA

Na 10 rozličných miestach po celom svete sme zabezpečili 4  KOMFORT a 5  DELUXE ubytovanie.

ZMENA MENA PRED ODLETOM

Do posledného týždňa pred odletom máte možnosť zmeniť meno cestujúceho.

12x KVALITNÝ CATERING

Občerstvenie počas letov zahŕňa 1x raňajky, 10x obed a 1x večeru. Všetko samozrejme aj vrátane nealko a alko nápojov.

BOHATÉ SKÚSENOSTI

Organizácia Ciest okolo sveta privátnymi lietadlami je naša dlhoročná srdcová záležitosť.

2 DRUHY CIEN

Naše ceny (TOP a FLEXI) sa nelíšia obsahom, ale platobnými a storno podmienkami.

11 VÝLETOV A PREHLIADOK

Výlety / prehliadky, vízové a miestne poplatky a aj cestovné poistenie, to všetko je už zahrnuté v cene zájazdu.

10% ZÁLOHA

Pri objednaní zájazdu uhradíte iba 10% z ceny zájazdu a zájazd môžete bezplatne stornovať až do 31.12.2023

KOMFORTNÉ A LUXUSNÉ UBYTOVANIE

Počas 23 dní sme pre účastníkov Cesty okolo sveta - edícia 5 svetadielov pripravili 12 atraktívnych zastávok v 10 krajinách na 5 svetadieloch. Termín a trasovanie Cesty sú naplánované tak, aby v navštívených lokalitách bolo príjemné a nie extrémne počasie, a časové posuny medzi zastávkami boli postupné a nenáročné. Pobyty v jednotlivých destináciách ponúkame s dvomi kategóriami programov: Komfort a Deluxe. Nami vybrané ubytovanie, či už komfortné 4  alebo luxusné 5 , nie je len o kvalitných službách, ale i o výbornej polohe hotela a jeho unikátnosti, ktoré sú samé o sebe neopakovateľným zážitkom.

Program Komfort

Ubytovanie v komfortných 4  hoteloch v centrách miest alebo na pláži + transfery, prehliadky a výlety s vlastným sprievodcom v skupine max. 24 cestujúcich.


Program Deluxe

Ubytovanie v luxusných 5  hoteloch v centrách miest alebo na pláži ako napr. BELMOND + transfery, prehliadky a výlety s vlastným sprievodcom v skupine max. 15 cestujúcich.

LUXUSNÉ A ZÁŽITKOVÉ UBYTOVANIE

V miestach pobytu od príletu až po odlet z danej krajiny budú na všetky služby (transfery, ubytovanie, stravovanie) dohliadať a osobne pri nich asistovať výborní slovenskí sprievodcovia. Taktiež budú spolu s domácimi sprievodcami sprevádzať všetky naplánované výlety a prehliadky.

Cestujúcim bude k dispozícii počas celého zájazdu (na palube lietadla i počas pobytov) profesionálny slovenský lekár. Okrem základných lekárskych služieb a konzultácii ponúkne i vlastné skúsenosti a rady ako prekonávať prípadné problémy s cestovaním a k tomu plne vybavenú profesionálnu cestovateľskú lekárničku.

O celý priebeh Cesty okolo sveta, jej koordináciu a aranžmán sa postará skúsený a scestovaný zájazdový supervisor.

DOPRAVA PRIVÁTNYM LIETADLOM

Leteckú dopravu na Ceste okolo sveta - edícia 5 svetadielov s odletom z Prahy a Bratislavy zabezpečí moderné lietadlo v špeciálnej konfigurácii len pre 64 cestujúcich v dvoch nadštandardných triedach so službami v duchu „Private jet“ - lietadlo čaká všade na vás, nie vy na neho. Všetky lety sú denné s odletom v ranných / dopoludňajších hodinách. Na každom lete má každý cestujúci rovnaké miesto. Vybavovanie cestujúcich pred každým odletom bude zjednodušené a urýchlené, keďže nebude treba riešiť seating / sedenie v lietadle. Od prvého až po posledný let na Ceste okolo sveta bude mať každý cestujúci „svoje“ miesto v lietadle, ktoré si vyberie už pri kúpe zájazdu. Keďže sa jedná o špeciálny privátny let len pre menší počet cestujúcich, na letisko sa stačí dostaviť 60 minút pred odletom.

TRIEDA RELAX 38 miest

Economy trojsedačka je obsadená iba 1 cestujúcim, vlastný vankúšik a deka pre príjemný relax počas letu, catering na každom lete: studené / teplé jedlo + vybrané alko i nealko nápoje + káva / čaj, 23 kg cestovnej a 5 kg príručnej batožiny.

TRIEDA PREMIUM 26 miest

Sedenie v komfortných polohovateľných dvojkreslách v prednej časti lietadla + prémiový catering na každom lete vrátane výberu z jedál a značkových alko i nealko nápojov + káva / čaj s dezertom, 30 kg cestovnej a 10 kg príručnej batožiny.