FINÁLNA inšpekčná cesta

LEONARDO / 28.11.2019

Príprava pred aktuálnou LEONARDO Cestou okolo sveta – Dom Pérignon edícii 2020 sa dostáva do finálnej fázy. Aj preto sme v druhej polovici novembra 2019 absolvovali už v poradí 4. inšpekčnú cestu v procese našej komplexnej prípravy všetkých aspektov budúcoročného zájazdu.
A to preto, aby ste si okrem príjemných ZÁŽITKOV vychutnali aj maximálny KOMFORT, LUXUSNÉ služby, DOKONALE a DETAILNE pripravený program, a v neposlednom rade i naše 7-ročné bohaté SKÚSENOSTI s organizovaním Ciest privátnym lietadlom. A, samozrejme, našu DISKRÉTNOSŤ bez novinárov na palube lietadla.

Absolvovali sme 9 letov a strávili 14 študijných dní v Austrálii (MELBOURNE a okolie + ostrov TASMÁNIA), na exotickom ostrove VANUATU a na záver na Novom Zélande (AUCKLAND a okolie). Vo všetkých štyroch lokalitách sme si osobne overili vybrané hotely, služby, reštaurácie, programy výletov, systém práce a vybavovania na letiskách, ale i možnosti pre voľnočasové aktivity. Na mieste sme to všetko prediskutovali s našimi dodáveľmi, doupravili a vyladili detaily a domov sme sa vrátili s hodnotením prípravy na jednotku.

MELBOURNE a AUCKLAND nás opätovne milo prekvapili, sú to maximálne príjemné a komfortné miesta nielen na dovolenku, ale i na život. Nie nadarmo sa každoročne umiestňujú v prvej desiatke top hodnotených miest pre život. Ich fungovanie, architektúra, infraštruktúra, obyvatelia a celá uvoľnená a neformálna atmosféra očaria každého návštevníka. Ich blízke okolie ako napr. vinárska oblasť YARRA VALLEY pri Melbourne alebo ostrov WAIHEKE pri Aucklande patria medzi skvosty južnej pologuli. A keď k tomu pridáme i super lokalizované 5* moderné hotely, v ktorých budú naši „svetoví“ cestovatelia bývať počas 3-dňových zastávok, tak už teraz je jasné, že to bude „ALL GOOD“!

Ďalšie dve miesta – ostrovy TASMÁNIA a VANUATU nás zaujali natoľko, že im venujeme samostatné blogy.