ÚPRAVA TRASY Cesty okolo sveta – Dom Pérignon edícia 2020

LEONARDO / 03.02.2020

Keďže bezpečnosť a príjemný pocit z cestovania na našich zájazdov je u nás na prvom mieste, od začiatku roka neustále pozorne sledujeme a monitorujeme aktuálnu situáciu ohľadom Corona vírusu.

Po niekoľkých konzultáciách s viacerými účastníkmi Cesty okolo svtea 2020, lekármi, našimi sprievodcami, leteckou spoločnosťou Travel Service, sme dospeli k záveru, že bude lepšie prijať okamžite jednoznačné stanovisko k vzniknutej situácii a vyhnúť sa prípadným budúcim komplikáciám.

Preto sme sa rozhodli zmeniť plánované trasovanie CESTY OKOLO SVETA – Dom Pérignon edícia 2020 a vynechať Čínu. Ako alternatívu, ktorá je ako destinácia veľmi zaujímavá i málo poznaná a zároveň nenarúša trasu našej aprílovej Cesty sme zvolili laoské mestečko LUANG PRABANG.

Do odletu 8.4.2020 nám ostáva veľa času, stále budeme sledovať situáciu ohľadom Corona vírusu a ubezpečujeme Vás, že sme pripravení i na ďalšie prípadné korekcie programu. Výhodou Leonardo Cesty okolo sveta je, že trasu a zastávky nám neurčuje letecká spoločnosť, ale rozhodujeme o nich my. Preto vieme, v prípade potreby a nutnosti, flexibilne zasiahnuť do trasovania zájazdu a zvoliť bezpečnú a komfortnú alternatívu.