MY sme už na vaše nové plány PRIPRAVENÍ

LEONARDO / 20.04.2020

CESTOVANIE UŽ NEBUDE TAKÉ AKO DOTERAZ, ALE URČITE BUDE!
SVET SA NEZMENÍ, BUDE DOKONCA KRAJŠÍ!


MY V LEONARDE SME UŽ TERAZ PRIPRAVENÍ
NA VAŠE NOVÉ CESTOVATEĽSKÉ PLÁNY


Milí cestovatelia,
pevne veríme, že Vy i Vaši najbližší ste v poriadku a trpezlivo čakáte, kedy sa táto bezprecedentná situácia skončí. Všetci si želáme, aby to bolo čo najskôr.  Aj touto cestou Vám chceme poďakovať za láskavé pochopenie a podporu, ktorú si veľmi vážime a robíme všetko preto, aby sme Vám ju násobne vrátili.

Viacerí sa pýtate ako Covid-19 ovplyvnil a poznačil chod našej cestovnej kancelárie. Tu je pár zásadných informácií, ktoré by Vás mohli zaujímať:

  • Cestovná kancelária Leonardo – Oscar je jedna z mála CK na Slovensku, ktorá nemá ako nosný produkt letné dovolenky. Naša hlavná „turistická“ sezóna je obdobie október – apríl. Aktuálny prudký pokles, resp. až nulové cestovanie z dôvodu Covid-19 nás, chvalabohu, zasiahlo až na konci našej sezóny, a nie na začiatku ako u väčšiny ostatných CK. Preto sme museli riešiť prebukovania, či storná dovoleniek a leteniek iba pre pár desiatok klientov. Termín nášho najväčšieho tohtoročného zájazdu Cesta okolo sveta – Dom Pérignon edícia 2020 sa nám za veľkého pochopenia drvivej väčšiny jeho účastníkov a našich dodávateľov podarilo presunúť z apríla 2020 na Veľkonočný termín 2021, viac informácií nájte tu >
  • Keďže v Leonarde už viac ako dve desaťročia pracujeme len s osvedčenými zahraničnými partnermi (cestovné kancelárie a hotely) a nie s aktuálne cenovo výhodnými akciami na internete, podarilo sa nám so všetkými dohodnúť zmenu / odloženie termínov pôvodných pobytov na neskoršie obdobie. To isté platí aj pre letecké spoločnosti + navyše Leonardo – Oscar s.r.o. je akreditovaná IATA cestovná kancelária s priamym vystavovaním / rušením / menením leteniek.
  • V zmysle zákona o cestovných kanceláriách sú naši zájazdoví klienti poistení pre prípad úpadku cestovnej kancelárie, a to v poisťovni Generali na celkovú výšku 1 210 000 €. Viac iinformácií nájtete tu >
  • Naša cestovná kancelária sídli v Bratislave vo svojich vlastných priestoroch, nemáme žiadne úvery ani lízingy.
  • Aktuálne čakáme na vládne opatrenie na ochranu cestovných kancelárií a ich klientov, ako avizoval predseda vlády p. Matovič i minister hospodárstva p. Sulík, ktoré by malo byť prijaté a implementované v najbližších dňoch.

Už od začiatku tohto roka na dennej báze detailne sledujeme vývoj situácie s Covid-19 a jej vplyv na cestovanie. Je pozitívne, že sa postupne krajina po krajine a aj čoraz viac leteckých spoločností i hotelov pripravujú na svoje znovuotvorenie a spustenie pozastavenej prevádzky. Napríklad letecké spoločnosti Emirates a Qatar plánujú úplné obnovenie svojej činnosti (lety z Viedne) už od júna, resp. najneskôr od 1. júla 2020. Taktiež exotické turistické destinácie ako Dubaj, Maldivy, Thajsko, či Bali avizujú pre svojich nových návštevníkov od leta 2020 veľmi atraktívne ponuky.


Preto aj my v Leonarde sa už intenzívne pripravujeme na NOVÉ CESTOVANIE, koncipujeme úplne nové ponuky a podmienky pre našich verných i nových zákazníkov. Postupne ich budeme uverejňovať na našej web stránke a zasielať e-mailovým newsletterom. Sme presvedčení, že Vás zaujmú. Ak aj nie hneď, tak možno o pár mesiacov, či na budúci rok.


Ešte raz si Vám dovoľujeme poďakovať za Vaše porozumenie i trpezlivosť a zároveň Vás ubezpečujeme, že cestovná kancelária Leonardo – Oscar robí úplne všetko preto, aby sme ochránili nielen Vašu bezpečnosť, komfort a zdravie, ale aj Vaše financie i našu existenciu.