NEPREKROČIŤ HRANICE a predsa vycestovať do iného sveta?

Peter Blažek / 22.05.2020

My v Leonarde vieme ako na to!
Ak chcete zažiť kráľovskú dovolenku, musíte sa nechať preniesť do čias kráľov, grófov a noblesného života šlachty.

Dá sa to aj bez platného cestovného pasu a tu u nás na Slovensku! Nechajte sa inšpirovať novou slovenskou Leonardo ponukou a vycestujte s nami za hranice všednosti. Do sveta zámkov a kaštieľov, noblesných priestorov dychajúcich dejinami, do sveta zámockých záhrad a parkov, do sveta tak trochu rozprávkového! Užite si prepych, ktoré v spojení so špičkovým hoteliérstvom a svetovou gastronómiou ponúkajú.

Pojem luxusná dovolenka nám trochu v poslednej dobe zovšednel a zároveň sa „vďaka“ korona-kríze na chvíľu vzdialil. My vám však radi ponúkneme návod na to, ako si luxusne zadovolenkovať a zrelaxovať aj doma, u nás na Slovensku, s puncom inakosti a výnimočnosti.

Nám v Leonardo je niekedy aj 4-5 hviezdičiek málo, hlavne keď nám prídu tak nejak obyčajné. A preto si myslíme, že spojenie luxusu s nádychom noblesy dávnych čias je to, čo vašej dovolenke na Slovensku „Made in Leonardo“ nasadí korunku svetovosti.

Nechajte sa zlákať na romanticko – luxusnú dovolenku na Slovensku z našej novej ponuky, dajte nám vedieť vaše preferencie a my na „vašom“ zámku ohlásime príchod Jeho veličenstva.

Vyberte si jeden alebo ešte lepšie dva z našich tipov a poďte SPOZNAŤ a OCHUTNAŤ Slovensko!