„FIRST MOMENTS“ aké tu už (možno) nikdy nebudú…

Peter Blažek / 09.06.2020

Nechceme predefinovať dole uvedenú definíciu, nech si v pokoji ostane tým, čím je:
„First moment (minute) je termín označujúci zájazdy alebo dovolenky, ktoré si klient za zvýhodnenú cenu zakúpi vo väčšom predstihu ako ostatní zákazníci,…“

Chceme však poukázať na nový, oveľa hlbší zmysel slovného spojenia „First moment“. Platný iba teraz pre stav, v ktorom sa svet cestovania aktuálne nachádza.
„First moment“, ktorý vám neušetrí náklady na vašu vysnívanú dovolenku, ale „First moment“, ktorý vašej dovolenke zaručí unikátnu pridanú hodnotu. Hodnotu, ktorú si už neskôr možno nikdy nebudete môcť dovoliť, nech ste akokoľvek bohatý.

Hovoríme o tom prvom limitovanom momente, ktorý budú môcť zažiť iba prví post – korona cestujúci dovolenkári = Pionieri „Nového cestovania“.
Moment, ktorý vám zabezpečí „prázdne“ pláže, o ktorých ste vždy snívali.
Moment, ktorý vám spraví fotku, na ktorej ste iba vy.
Moment, kedy vzduch aj pláže vo vašej destinácii sú čistejšie, kedy more je priezračnejšie, kedy vyjazdené cesty vo vašom safari parku pohltila savana.
Moment, kedy sa domáci budú z vašej dovolenky tešiť rovnako, ako vy.
Moment, kedy služby a ich kvalita nebudú len o tom, že ste si ich kúpili, ale budú plné radosti a úsmevov z opätovných stretnutí.

Cestovanie bolo pár mesiacov na péenke a turistický ruch s ním musel ostať na OČRke. Svet a príroda sa za ten čas zrelaxovali a dovolíme si povedať, že už im hádam aj trochu chýbame.

Niektorí naši klienti už pochopili čaro a výnimočnosť tohto novodefinovaného first momentu a my v Leonardo sme nesmierne radi, že pre nich môžeme realizovať ich cestovateľské plány.
Samozrejme, že aj pre nás je zo začiatku všetko tak trochu iné, nové, nepoznané. Je daná krajina už otvorená, sú už obnovené letové spojenia? Ale o to viac nás to baví a od toho sme tu.

Ak sa vám tiež zdá, že u seba doma počujete čudné zvuky, choďte skontrolovať zásuvky vo vašej komode, či to náhodou nešuchocú listy vo vašom cestovnom pase. Ak sa k tomu pridá aj príjemne nervózny pocit v oblasti brucha, akoby pred odletom lietadla, určite nám dajte do Leonarda vedieť a my spravíme všetko preto, aby sa váš dovolenkový „First moment“ stal realitou. Povedzte nám, kam chcete ísť, a my v LEONARDO sa o všetko postaráme.

Cestovný ruch už zakľakol do štartovacích blokov a je pripravený na štart.
Držíme palce aj celej Amerike, aby sa čím skôr mohla pridať.