Svetová výstava EXPO DUBAI sa blíži!

Leonardo / 09.06.2021

Unikátna svetová výstava EXPO 2020 Dubai sa už konečne blíži.
EXPO DUBAI otvorí svoje brány a pompézne privíta svet od 1. októbra 2021 do 31. marca 2022.

Po prvý krát v histórii se EXPO koná v regióne Blízkeho východu. Spojené Arabské Emiráty sú miestom nekonečných možností, táto udalosť tak sľubuje zážitok na celý život. 192 štátov predstaví na dubajskom EXPO svoje výskumy a technologické pokroky, všetko na jednom mieste behom 6 mesiacov. Nebudú chýbať ani nadnárodné svetové spoločnosti,vzdelávacie inštitúcie a nevládné organizácie. Samozrejme, že Slovensko i Česko sa odprezentujú vo svojich vlastných národných expozíciách.
7 dní v týždni, 15 hodín programu denne, viac ako 200 reštauráciíí z celého sveta, 60 živých show každý deň, a možnost preskúmať skoro 200 pavilónov a ešte omnoho viac.

Areál EXPO Dubaj sa nachádza mezi Dubajom a Abu Dhabi na rohlohe 438 hektárov, s centrom Dubaja i letiskom je prepojený metrom.

Nenechajte si ujsť ideálnu príležitosť skombinovať svoju jesennú alebo zimnú exotickú dovolenku napr. na Maldivách, Seycheloch, Mauríciu, Bali, Thajsku, či Ománe s krátkou zastávkou / stopoverom v DUBAJI na návštevu tejto jedinečnej expozície. Svojim konceptom a atmosférou uUrčite osloví dospelých i deti.

Čo poviete? Pridáte si k plážovej exotike aj jeden deň na EXPO DUBAI?
Radi vám takúto atraktívnu kombináciu pripravíme presne na mieru.