KUBA otvorená pre všetkých!

Leonardo / 05.11.2021

Hasta la victoria siempre!

KUBA sa ako jedna z najzaočkovanejších krajín na svete opäť vydala vpred, cestou k víťazstvu a po dlhých mesiacoch zatvorených hraníc otvára svoje turistické brány celému svetu. A keďže poriadna revolúcia potrebuje každého, tak krajinu môžu navštíviť od 15. novembra 2021 naozaj všetci. Neočkovaní budú potrebovať PCR test nie starší ako 72 hodín, očkovaným bude stačiť iba očkovací preukaz. Deti do 12 rokov nemusia predkladať očkovací preukaz, ani negatívny PCR test.

Včera sme si boli všetko overiť na milom stretnutí na Kubánskej ambasáde. Hlásime priaznivé vetry, atmosféra zaváňala opäť karibskými plážami, dobrým kubánskymi rumom, kvalitnou cigarou a nekonečnou chuťou do života v rytme salsy.

K Maldivám, či Dubaju, ktoré možno už dlhšie pomerne bez obmedzení navštíviť sa teda pridáva ďalšia populárna exotika, ktorá nechce svet cestovateľov rozdeľovať na tých s očkovacím pasom a bez.

Nebolo by super, byť medzi prvými, ktorí Kubu opätovne navštívia? Neváhajte nás kontaktovať. Naši lokálni partneri sú pripravení a kubánske víza vám vydáme priamo v našej kancelárii.