MULTIZÁŽITKY na CESTE OKOLO SVETA 2022

/ 08.06.2022
Cesty okolo sveta privátnym lietadlom je originálny projekt cestovnej kancelárie LEONARDO. Tento náš vlastný produkt je ideálnym a rozumným kompromisom medzi cestovaním business jetmi a kombinovanými poznávacími zájazdami na pravidelných linkách. Let business jetom stojí násobne viac a využívanie pravidelných liniek je zase únavné a nekomfortné z dôvodu mnohých niekoľkohodinových čakaní na letiskách a pri presadaní na prípojové lety.

Nami vybrané luxusné hotely nie sú len kvalitné, ale sú aj iným spôsobom výnimočné. Buď majú atraktívnu polohu v danej lokalite alebo nevšedný výhľad, resp. sú ikonou mesta. To iste platí aj pri výbere reštaurácií a miest pre gala večere, kde kladieme rovnaký dôraz na kvalitu jedál i na atmosféru a unikátnosť miesta. Preto nie len absolvovanie Cesty okolo sveta je životným zážitkom, ale aj pobyt v hoteli s fantastickou polohou a panoramatickým výhľadom, či privátna gala večera na netradičnom mieste sú samé o sebe nezabudnuteľnými cestovateľskými zážitkami.

Dovoľujeme si predstaviť jeden z takýchto zážitkových hotelov na našej tohtoročnej CESTE OKOLO SVETA: 5* moderný hotel MACq01 priamo v prístave mesta Hobart na TASMÁNII. ?

Nepridáte sa aj Vy na jesennú 26-dňovú luxusnú Cestu okolo sveta s 10 zastávkami? ?
Podrobné info o Ceste 2022, jej trasu, zastávky, cenník i 32-stranový e-katalóg nájdete na špecializovanej web stránke: www.cestyokolosveta.eu