ZÁŽITKY NETREBA HĽADAŤ, ZÁŽITKY SI VÁS NÁJDU!

Leonardo / 28.09.2022

ZÁŽITKY NETREBA HĽADAŤ, ZÁŽITKY SI VÁS NÁJDU!

Hovorí sa, že pripraveným šťastie praje! My v Leonarde každý jeden zájazd, aj keď je to „len“ víkendový pobyt v Ríme, pripravujeme do najmenších detailov, myslíme vopred aj za našich cestovateľov a predvídame možné nástrahy alebo komplikácie. Ponúkame len osvedčené, osobne vyskúšané alebo odporúčané hotely, reštaurácie, výlety a letecké spoločnosti. Ak si myslíme, že klientom preferované ubytovanie, či letecké spojenie nie je pre neho práve ideálne, odporučíme mu alternatívu aj s vysvetlením. Samozrejme, že posledné slovo pri výbere má nakoniec vždy náš zákazník.

Ak je všetko vopred dôkladne pripravené, správne nakombinované, premyslené a pravdivo pred cestou aj odprezentované, potom pre mnohých je zážitkom len samotný fakt, že cestujú, kamkoľvek. Iným záleží aj na presnom výbere miesta dovolenky a hotela, druhým zase viac na tom, s kým dovolenkujú a lokalita pobytu nie je až taká prioritná.
Jeden má rád západ, druhý východ slnka, tretí ticho a kľud, iný virvar veľkomesta, nákupy, zábavu. Africké safari je pre niekoho top zážitok, ale veľa ľudí si to až tak nedokáže vychutnať, keďže majú z divočiny strach. Niekto môže letieť lietadlom aj každý deň, iný sa lietanie snaží minimalizovať, ale o to väčší dôraz kladie na výber leteckej spoločnosti.
Je väčší zážitok romantická večera v luxusnej reštaurácii v Singapure alebo barbeque večera s priateľmi na pláží na Bali, len tak na boso a s pivom v ruke? Šnorchlovať medzi stovkami rýb a morských živočíchov niekde v Mikronézii alebo sa kúpať v privátnom bazéne svojej plážovej vily? Neohlásene si pozrieť miestnu školu v Laose alebo byť privítaný v Maharadžovom paláci v indickom Jaipure?

Zážitky si vás nájdu! Nie vždy a všade, to by sme trochu zavádzali a zveličovali. Ale ak nám vašu budúcu dovolenku dovolíte kompletne pripraviť, spolu prekonzultujeme vaše priority, preferencie a očakávania, potom je viac-menej isté, že dovolenka s Leonardom bude pre vás zážitkom!

Čo tak neotálať a hneď teraz sa si to vyskúšať? Cestovateľské multizážitky určite zažijete na našej unikátnej jesennej 18-dňovej Ceste okolo sveta privátnym lietadlom len pre 50 cestujúcich v Business triede so 6 zaujímavými zastávkami a luxusnými službami v termíne 26.10. – 12.11.2022. Máme ešte pár voľných miest!

OMÁN – LAOS – PALAU – BALI – SINGAPUR – BAKU ?
Podrobné info o tejto Ceste, jej trasu, zastávky, cenník i podrobný e-katalóg nájdete tu.